Domů Minerály Ruženín a 3 úrovně lásky

Ruženín a 3 úrovně lásky

1799
0
Sdílejte
Rate this post

ruzenin-imageUpoutalo Vás téma lásky a jemná elegance ruženínových šperků? Připravili jsme pro vás podrobněji pokračování článku o lásce a růženínu. Kámen srdce a lásky dokáže naše srdeční záležitosti ovlivnit na 3 úrovních. Víte jakých? Čtěte směle dál.

1. Základní úroveň – láska k sobě

Základní a nejdůležitější úrovní lásky je naučit se milovat sama sebe. Člověku, který nosí šperk z růženínu, pomáhá tento kámen otevřít cestu k lásce, ale i vyléčit zraněné srdce tím, že ho naučí přijmout se takového jaký je a uvědomit si svou hodnotu. Zlepšením vztahu k sobě samým se tak začnou harmonizovat i naše vztahy s okolím, stáváme se vůči druhým laskavější, empatičtější a tolerantnější. Růženín léčí zatrpklost způsobenou citovými ranami na duši, což se projeví i jako naše ochota být v harmonii a společenství s lidmi v našem okolí. Růženín vlastně léčí problém s láskou přímo v nás, čímž si následně samy přitáhneme k sobě lidi, ať už v podobě přátel nebo partnerské lásky. Pokud dá růženín do pořádku tuto úroveň lásky, pomůže nám dostat se i ke dvěma dalším, již rovnocenným úrovním.

2. Úroveň – partnerská láska

Na druhé, milostné úrovni nás příznivě ovlivňuje několik druhů kamenů. Šperky z granátu a rubínu, například, pozitivně ovlivňují fyzickou přitažlivost, sexualitu a žádostivost. Růženín se však snaží přitáhnout k nám upřímnou lásku vycházející přímo od srdce, z našeho nitra. Je to typ lásky, která představuje spojení dvou spřízněných duší, které se hledaly. Růženín je tak pomocníkem pro ty, kteří hledají láskyplný vztah a dlouhodobé partnerství.

banner-colored-stones-600x315.png

3. Úroveň – mezilidské vztahy

Třetí úroveň lásky, kterou růženín „léčí“ představuje naše vztahy s ostatními lidmi. Na úrovni mezilidských vztahů nám růženín pomáhá překonávat konflikty a najít si přátele. Jako kámen vnitřního míru, klidu, tolerance a uzdravování zraněných vztahů, pomáhá růženín i tam, kde se ve vzduchu vznáší bojová nálada. Růženín vás s radostí „obejme“, pokud vám po citové stránce někdo ublížil. Jednoduše vás zahrne pocitem bezvýhradné lásky, která vám pomůže překonat a zahojit stopy smutku a nedůvěry.

Díky tomu, že má růženín uklidňující a harmonizující účinky, v praktické formě ruženínového šperku nám dokáže neustále pomáhat na všech úrovních lásky současně. Zapamatujte si, že růženín můžete nosit každý den, ale bude vám i dobrým přítelem kdykoliv, když na tom budete psychicky špatně.

Náhrdelníky a další produkty z růženínu

VIDEO: Podoby růženínu

Zdroj obrázku: SXC.hu

Sdílejte
Předchozí článekHeliotrop
Další článekNefrit (jadeit)